• Značky a výrobci

Spokojený zákazník

Každý zákazník bez ohledu na velikost svého gastro provozu, u nás vždy najde takové výrobky a technologie, které odpovídají jeho nárokům a představám

Kvalita na prvním místě

Spolupracujeme pouze s předními evropskými výrobci a dodavateli.

Servis a náhradní díly

Dbáme na to, abychom to, co doporučíme a prodáme, uměli také řádně servisovat a měli přístup k originální dokumentaci a náhradním dílům.

ASCOBLOC je zavedená značka německého výrobce Gastro-Gerätebau GmbH nabízí komplexní a moderní řešení pro potravinářský průmysl s tradicí již od roku 1874.

Výsledkem takřka 150 let zkušeností je produktový program založený na osvědčených technologiích a výrobních postupech. Hlavními cíli pro vývoj produktů jsou spolehlivost výrobků, vysoká kvalita a výhodný poměr ceny a kvality. 

Ascobloc nabízí široký program varných zařízení (modulární systémy Ascoline, Monobloky pod jednou deskou), které jsou používány po celém světě.

DSD PROFI s.r.o. je autorizovaným distributorem a servisním partnerem pro Českou a Slovenskou republiku.

MERCATUS – přední evropský výrobce chladících zařízení pro gastronomii, byl v Portugalsku založen v roce 1995. Díky své důvěryhodnosti, technologické vyspělosti, flexibilitě a orientaci na zákazníka si během krátké doby vybudoval v oblasti gastro-chlazení vysoké renomé .

V současné době pokrývá jeho distribuční síť více jak 50 zemích po celém světě.

Výrobky značky MERCATUS jsou konstruovány pro každodenní profesionální zátěž. Výrobky snesou nejpřísnější kvalitativní a technická kritéria s cílem poskytnout nejlepší chladící výkon pro každý druh potravin a pro každý druh gastro provozu. Promyšlený ergonomický design výrobků zvyšuje jejich praktičnost a poskytuje pohodlí pro jejich obsluhu.

DSD PROFI s.r.o. je autorizovaným distributorem pro Českou a Slovenskou republiku.

MIBRASA® – specialista na grily na dřevěné uhlí, Parrilla grily, Robatayaki a Hibachi

MIBRASA je španělská rodinná firma, která klade důraz na kvalitu, funkčnost a robustnost. Pomocí vyspělých řemeslných postupů a technik  a použití ocelí nejvyšší kvality je dosaženo maximální přesnosti v každém detailu, jehož výsledkem jsou produkty s vynikajícím výkonem a všestranným použitím.

DSD PROFI s.r.o. je autorizovaným obchodním a servisním partnerem pro Českou a Slovenskou republiku.

myChef – 30 let na straně profesionálů v gastronomii

Značka Mychef je součástí skupiny Distform, předního výrobce vybavení pro profesionální kuchyně. V roce 2011 uvedla společnost pod novou značkou Mychef na trh první troubu s technologií Tektherm, která byla schopna připravovat pokrmy při nízké teplotě bez potřeby
ponorného termostatu, čímž stanovila nový milník pro profesionální kuchyně. Dnes se Mychef stala renomovanou mezinárodní značkou, která nabízí ucelené řešení pro celý segment gastronomie a maloobchodu s potravinami.

DSD PROFI s.r.o. je autorizovaným dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku.

MEIKO – vizí německé společnosti MEIKO je „Učinit svět čistším“  s inovativní technologií pro mytí nádobí, čištění a dezinfekci. Společnost má své výrobní závody nejen v Německu, ale i v Číně a USA. „Made by MEIKO“ je synonymum nejvyšších standardů v technologii, kvalitě a designu – stručně řečeno, je to slib pro nekompromisní čistotu a hygienu.

DSD PROFI disponuje obchodním a servisním know-how potřebným pro prodej a následnou péči o tyto unikátní a bezprecedentní mycí technologie. Jsme připraveni s Vámi konzultovat to nejvhodnější řešení od malých myček na sklo, přes průběžné myčka až po speciální tunelové automaty MEIKO.

DSD PROFI s.r.o. je autorizovaný obchodní a servisní MEIKO PARTNER pro Českou a Slovenskou republiku.

Electrolux Professional – celosvětový výrobce s uceleným sortimentem pro gastronomii a prádelenské systémy je na trhu již více jak 90 let. Za tu dobu si Electrolux Professional vybudoval nejrozsáhlejší celosvětovou servisní síť obchodních a servisních partnerů,. U profesionálních zákazníků jsou obzvláště ceněné kvality modulární varných zařízení řad XP900 a XP700, stejně tak jako vysoce spolehlivé myčky nádobí a v neposlední řadě špičková chladící technologie pro gastronomii, či jedinečný multifunkční gril SpeeDelight kombinující tři druhy ohřevu vč. mikrovlnného.

DSD PROFI s.r.o. je již od roku 1996 autorizovaným Electrolux Professional Partnerem. 

thermaLine obchodní značka společnosti Electrolux Professional pro varná zařízení té nejvyšší, švýcarské kvality. Technologie thermaLine jsou stvořeny pro nejvyšší zátěž v hotelech, nemocnicích, školách, závodní jídelnách. V nabídce naleznete mimo jiné světoznámé tálové sporáky s technologií MonoSupertherm či extra výkonné multifunkční tlakové pánve PUET a ucelenou řadu sklopných i nesklopných kotlů a pánví řady Prothermetic.

DSD PROFI s.r.o. je autorizovaným partnerem pro prodej a servis zařízení thermaLine

GRANULDISK je švédský výrobce, který je světovou jedničkou v oboru mytí provozního nádobí. GRANULDISK přináší průlomovou technologii v mytí provozního nádobí pro všechny profesionální gastronomické provozy zcela bez použití chemických přípravků.
Mytí provozního nádobí s myčkami GRANULDISK je chytřejší, rychlejší, ekonomičtější a hlavně účinnější, jelikož odpadá nutnost nádobí předmývat. GRANULDISK mycí systémy šetří čas, peníze, energii a zároveň jsou šetrné vůči životnímu prostředí.

DSD PROFI s.r.o. je autorizovaným partnerem pro prodej a servis zařízení Granuldisk.

JIVA JIRÁKpřední český výrobce nerezového nábytku je obzvláště v gastronomii synonymem pro kvalitu a precizní zpracování. Historie této společnosti se traduje již od roku 1935.

Díky úzké spolupráci jsme společně připraveni nabídnout Vám jak celou řadu standardizovaných typových produktů, tak hlavně řešení gastro nábytku přesně na míru dle vašich individuálních potřeb a prostorových možností

Rational Lineup iCombi Pro
Rational logo - transparent

Rational  s více než 1 000 000 zařízeními na trhu se varné systémy Rational staly tradičním vybavením profesionálních kuchyní po celém světě. Díky tomu se dnes na celém světě připraví v zařízeních společnosti RATIONAL 140 milionů pokrmů denně. Zařízení RATIONAL se vyrábí ve dvou pobočkách: v německém městě Landsberg am Lech, které je domovem konvektomatů iCombi a iCombiPro, a také ve městě Wittenheim ve Francii, kde bylo vyvinuto a současně se i vyrábí zařízení iVario.

DSD PROFI s.r.o. je autorizovaným servisním agentem Rational

Další značky a výrobci v naší nabídce

…chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.