Tradice kvality

Již od roku 1874 se značka Ascobloc zavázala vyrábět zařízení pro gastronomii založených na osvědčených výrobních postupech, používání kvalitních materiálů a pokročilých technologií. Hlavními cíli pro vývoj produktů jsou spolehlivost, vysoká kvalita zpracování a také výhodný poměr ceny, výkonu a kvality.

Modulární řady, Monobloky, stolní zařízení, moduly pro vestavbu

Ascobloc nabízí široký produktový program gastronomických zařízení, mezi nimiž najdete vždy to pravé řešení, které odpovídá Vašim představám a kapacitním požadavkům.

Porkočilé dotykové ovládání e.Cook

Vybrané modely kotlů, pánví a fritéz s dotykovým ovládáním Ascobloc e.Cook Vám pomůže využít veškerý těchto zařízení. Intuitivně, zcela bez námahy.

… AscoLine 850 – to je synonymum technologie pro náročné zákazníky a provozy, kde není místo pro kompromisy. Školy, nemocnice, závodní jídelny, hotely, cateringové společnosti, ti všichni se již po mnoho desetiletí spoléhají na pokroková řešení špičkové řady AscoLine 850, která je neustále inovována a doplňována o nejnovější poznatky z oboru profesionální gastro technologie.

Pokročilé dotykové ovládání e.Cook

Vybrané modely kotlů, pánví a fritéz s dotykovým ovládáním „Ascobloc e.Cook“ Vám pomůže využít veškerý těchto zařízení. Intuitivně, zcela bez námahy.

Ascoline 700

… dlouholeté zkušenosti v oboru profesionální gastronomické techniky se odráží v celém sortimentu řady Ascobloc. Vysoce efektivní řešení, kompaktní a atraktivní  design i pověstná německá preciznost v kvalitě zpracování, robustní konstrukci se odrazily v nekonečném množství variant řady AscoLine 700. Kromě klasické konstrukce na podestavbách je řady AscoLine 700 také k dispozici v provedení na vysoce hygienickém konzolovém systému s centrální nosnou příčkou.

Ascoline 500

…sektor rychlého občerstvení, gastro provozy na čerpacích stanicích, v řeznictví, v nákupních centrech apod. zažívají překotný rozvoj. Právě pro tyto zákazníky má značka Ascobloc ideální řešení v podobě ucelené profesionální řady Ascoline 500, tj. zařízení s hloubkou pouhých 500mm.

…chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.