Navrženo pro maximální efektivitu

Řada produktů Teknae byla promyšleně navržena tak, aby maximalizovala efektivitu kuchyně, aby pomohla profesionálům v gastronomii zaměřit se na to, co umí nejlépe.

Proč si vybrat pro svůj provoz výrobky řady TEKNAE ?

  • OPTIMÁLNÍ PRACOVNÍ POSTUPY

    Produkty Teknae jsou navržené na každodenní používání s ohledem na maximální ergonomii tak, aby optimalizovaly skladování v chladu a minimalizovaly pohyb personálu. Celková jednoduchost obsluhy zlepšuje efektivitu kuchyně.

  • VYŠŠÍ FUNKČNÍ VÝKON

    Produkty Teknae jsou navrženy tak, aby maximalizovaly úspory energie, používají silnou izolaci, energeticky účinné komponenty a chladivo R290 k dosažení výkonu, který patří ve své třídě k nejlepším.

  • ČERSTVÉ A ZDRAVÉ POKRMY

    Produkty Teknae zajišťují spolehlivý chladicí výkon s ideálním nastavením teploty a vlhkosti, aby potraviny zůstaly vždy čerstvé a zdravé.

Šokové zchlazovače  & zmrazovače

Použitím šokových zchlazovačů & zmrazovačů řady Teknae snadno zlepšíte nákladovou efektivitu vašeho provozu. Intuitivní ovládání skrze  dotykový panel  je tak snadné a zaručí vždy ty správné postupy pro optimální výsledky zchlazování a zmrazování v souladu s platnými hygienickými předpisy.

Více informací

Prozkoumejte detailně šokové zchlazovače a zmrazovače Mercatus Teknae

Chladící a mrazící skříně

Řada Teknae – váš partner pro nepřetržité skladování potravin. Sortimentní nabídka nabízí řešení pro každý požadavek. V nabídce naleznete chladící a mrazící skříně pro GN2/1, GN1/1, kombinované modely Multi-Temp, modely s dělenými dveřmi, extra úzké modely SLIM a další.

Více informací

Prozkoumejte detailně chladící & mrazící skříně Mercatus Teknae

Chlazené a mrazící stoly

Optimalizujte svoje pracovní postupy a prostředí v kuchyni, eliminujte zbytečné pohyby a zkraťte si vzdálenosti. Mějte vždy to potřebné po ruce a navíc dodržujte správné teploty skladování potravin a pokrmů. V nabídce jsou modely s hloubkou 700mm (GN1/1) a 600mm (GN2/3).

Chlazené a mrazící podestavby

Hledáte chlazené a mrazící podestavby pod vaše varná zařízení?

Řada Teknae Vám nabízí nepřeberné množství kombinací podestaveb v délkách 1200 / 1600 / 2000mm,  vše ve dvou hloubkách  (700 a 600mm).

Chlazené stolní nástavby

Ty nejdůležitější ingredience je nutné mít vždy na dosah. Chlazené stolní nástavby z řady Teknae se vyrábí ve čtyřech různých délkách a v provedení buď pro vsazení GN 1/3 nebo GN1/4. Pro absolutní ergonomii si lze zvolit na které straně budete chtít agregát a nebo jestli nevyužít možnost zvýšení pomocí stavitelných nožiček (+136 až 230mm).

…chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.