1
2
3

Je mnoho důvodů, proč řada Sense je tak vyjímečná:

  • SMART DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

    Všechny produkty řady Sense se vyznačují novým nejmodernějším dotykovým rozhraním, které nabízí vysoce intuitivní menu a  umožňuje bezchybné ideální nastavení pro každý typ surovin.

  • VZDÁLENÝ PŘÍSTUP, KONTROLA  A OVLÁDÁNÍ

    Díky naší cloudové platformě „Dialog“ budete mít možnost sledovat a řídit výkon chladících zařízení. Dálkové ovládání nebylo doposud nikdy tak snadné a plynulé.

  • ENERGETICKÁ ÚČINNOST TŘÍDY A+

    Všechny naše produkty Sense jsou navrženy nejen tak, aby splňovaly směrnice EU o energetické účinnosti, ale také aby reálně pomáhaly snížit vaše účty za energie.

Šokové zchlazovače  & zmrazovače

Posuňte svůj provoz na vyšší úroveň s inteligentní technologií Zchlazovačů & Zmrazovačů řady Sense, která z vás udělá experty na Cook&Chill a zaručí vždy ty správné postupy pro optimální výsledky zchlazování a zmrazování v souladu s platnými hygienickými předpisy.

Více informací

Prozkoumejte detailně zchlazovače & zmrazovače Mercatus Sense Y2

Chladící a mrazící skříně

V dnešní době musí jídlo nejen chutnat, ale také musí být zdravé. Spolehněte se na chladící a mrazící skříně Sense, které zvýrazní chuť a čerstvost vašich potravin.

CHLAZENÉ A MRAZÍCÍ STOLY

Rádi posouváme hranice, proto chlazené a mrazící stoly řady Mercatus Sense uchovávají pokrmy a ingredience v dokonalých podmínkách a pomáhají vám dosáhnout maximální efektivity provozu.

Chlazené a a mrazící podestavby

Hledáte chlazené a mrazící podestavby pod vaše varná zařízení?

Řada Sense Vám nabízí nepřeberné množství kombinací podestaveb v délkách 1200 / 1600 / 2000mm

…chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.