Chladící a mrazící skříně Electrolux – opravdová extratřída

ecostoreHP ve třídě A určeno pro náročné provozní podmínky

Vyšší kapacita a nejlepší energetická účinnost ve své třídě.

Electrolux Professional ecostoreHP je ve třídě A, kompatibilní s požadavky nejvyšších tříd v rámci prvního povinného celoevropského energetického štítkování profesionálních chladicích a mrazicích skříní.

Snižte svůj účet za elektřinu o 80 %* s chladničkami ecostore ve třídě A.

*počítáno na 503 l (čistý objem) chlazené vitríny s plnými dveřmi, nahrazující spotřebič třídy G za spotřebič třídy A.

Proč investovat do modelů Electrolux ecoStore?

Chytrý výkon

Systém cirkulace vzduchu

Skříně ecostore vybavené funkcí Frost Watch Control poskytují velké výhody v kuchyních s častým otevíráním dvířek, protože optimalizují odmrazování a zabraňují náhlým změnám teploty, snižují množení bakterií, poškození potravin a vysokou spotřebu energie.

Energetická účinnost

O 80 % nižší spotřeba energie

Abychom vám zaručili výjimečnou efektivitu, naše skříně ecostore jsou klasifikovány podle nejpřísnějších mezinárodních norem pro ochranu životního prostředí a řízení nákladů, jako jsou ECA, EIA, Go’Energi a European Energy Label.

Skladovací kapacita

Až o 50 litrů více prostoru

Díky svému novému designu poskytují skříně Electrolux ecostore v průměru o 50 litrů více dostupného prostoru ve srovnání s ekvivalentními skříněmi na trhu. Výjimečná pevnost je zaručena vnitřní a vnější celonerezovou konstrukcí AISI 304.

Optiflow: nejlepší výsledky chlazení a rovnoměrnost teploty při současné úspoře energie

Optiflow je inteligentní systém cirkulace vzduchu, který se přizpůsobí vaší zátěži pro nejlepší výsledky chlazení, optimální rovnoměrnost teploty a vyšší úspory ve spotřebě energie.

U skříní ecostore byl tvar kondenzátoru vyvinut tak, aby minimalizoval odpor při průchodu vzduchu, zmenšil jeho hloubku a zaručil tak nejlepší výsledky chlazení.

Vysoká účinnost

Plyn R290 snižuje dopad na životní prostředí a má méně agresivní účinek na součásti chladničky než starší tradiční plyn.

Ekologické řešení

CO2 je přírodní chladivo*, bezpečné pro životní prostředí. Je nehořlavý, netoxický a o 20 % energeticky účinnější**, s 5krát vyšší výměnou tepla** než standardní systém HFC. CO2 je šetrný ke klimatu, nemá potenciál poškozování ozónové vrstvy a jeho potenciál globálního oteplování je 1.

* k dispozici u vybraných  modelů
** srovnání založené na chladicím okruhu využívajícím HFC R404A, mezi nejlepšími chladivy používanými v chlazení

 Odpovědné řešení

Věděli jste, že s ledničkami ecostore standard* ušetříte 78 %?

Pokud svou starou chladničku třídy G vyměníte za standard Electrolux Professional ecostore, získáte 78 % za jeden rok na vašem účtu za energii*

*počítáno pro 503l chlazenou skříň s plnými dveřmi.