SkyLine konvektomaty

Řešení představující dokonalé spojení inteligentní technologie s provedením zaměřeným na člověka. Konvektomaty Electrolux Professional SkyLine jsou navržené tak, aby podávaly bezprecedentní výkon.

SkyLine konvektomaty – zcela nová řešení přinášející snížené provozní náklady, vyvinuté s ohledem na vylepšenou ergonomii a použitelnost.
Intuitivní a snadné ovládání, které změní zažité způsoby vaření.

Více jak 40 let zkušeností s výrobou a vývojem konvektomatů

Ušetřete až 10% na nákladech za energie* a používejte konvektomaty nejúčinnějším možným  způsobem. Nová úsporná funkce Plan-n-Save založená na principech umělé inteligence sama navrhne nejvhodnější posloupnost tepelných úprav s ohledem na zkrácení celkové doby a snížení spotřeby energií.

Díky našemu řešení Cook&Chill budete provozovat vaši kuchyni efektivněji, produktivněji a bez stresu: SkyDuo – bezdrátová komunikace mezi konvektomaty a zchlazovači SkyLine.

* Výpočet založený na laboratorních testech Electrolux, na modelu SkyLine PremiumS, EL, 10xGN1/1 s trojitým dveřním sklem, v porovnání využití funkce Plan-n-Save oproti provozu bez využití funkci Plan-n-Save. (údaje platné ke dni 2019-04)

Ekonomika provozu

Až o 10% vyšší ziskovost díky řešení ekologické úspornosti**.
S novými konvektomaty SkyLine docílíte výrazných úspor ve spotřebě vody, energie a detergentů.

**Výpočet založený na provozních nákladech (voda a energie), podle zkušebního postupu ASTM, oproti hlavním konkurentům na trhu. (údaje platné ke dni 04-2019)

4* ergonomie
ERGOCERT

Konvektomaty řady SkyLine PremiumS jsou vůbec prvními konvektomaty, které obdržely 4-hvězdičkovou certifikaci za ergonomii a design.

Rovnoměrnost pečení

Bezvadné, rovnoměrné výsledky pečení díky revolučnímu cirkulačnímu systému OptiFlow.
Kombinace speciálního tvaru komory, řízené odvětrávací klapky a přesného ventilátoru s variabilní rychlostí. Precizní kontrola vnitřního klimatu a vlhkosti je nyní dostupná ve všech modelových řadách.

Dokonalá kontrola

Díky komunikaci OnE connectivity můžete mít kdykoliv a z jakéhokoliv místa na světě dokonalý přehled o využívání a provozu konvektomatů SkyLine a zchlazovačů SkyChill

Bezpečnost pokrmů

Žádný kompromis mezi kvalitou vaření a bezpečností díky Food Safe Control. Vícebodová pokrmová sonda Multiprobe SkyLine Premium-S automaticky zajišťuje, že jídlo bylo perfektně uvařeno při provozu v souladu se standardy HACCP.

Pokrmy si zachovávají všechny své základní vlastnosti: chuť, struktura, vzhled a nutriční hodnoty jsou hodnoceny stejně jako u čerstvě uvařené jídla.
SkyLine usnadňuje dodržování předpisů HACCP.

* Food Safe Control –patent US6818865B2 a související zařízení

Maximální výkon a vysoké úspory

Dejte svému podnikání zelenou díky novým konvektomatům SkyLine.

Nejnižší spotřeba energie a nejlepší výsledky ve své třídě. Režim ekologického vaření a automatické cykly jsou navrženy speciálně pro to, aby byly co nejúspornější a zajistily vyšší efektivitu a zisk.

Díky vylepšené izolaci komory, trojitému dveřnímu sklu a dalším konstrukčním prvkům dosahují konvektomaty SkyLine nejnižší spotřeby energie. Jeho vysoce přesný řídicí systém optimalizuje spotřebu energie díky 26 různým senzorům.

Ušetřete až 10% energie a zkraťte si čas pomocí Plan-n-Save **. Vy provedete základní nastavení a konvektomat  SkyLine použije svou novou logiku založenou na umělé inteligenci, která seřadí jednotlivé programy do ideálního pořadí  s ohledem na optimalizaci času a spotřeby energie.

** Výpočet založený na laboratorních testech Electrolux Professional, provedených na SkyLine Premium-S, elektrických dveřích s trojitým sklem 10/1 GN, s použitím funkce Plan-n-Save versus nepoužívání funkce Plan-n-Save. Data jsou z dubna 2019.

Uzpůsobte si displej dle vlastních představ

Řada konvektomatů a zchlazovačů SkyLine má super intuitivní a snadno použitelné rozhraní dotykové obrazovky. Celé rozhraní si můžete přizpůsobit svými oblíbenými nastaveními, nabídkou a obrázky.

Konvektomaty a zchlazovače SkyLine sdílejí stejnou filozofii s vysokou úrovní přizpůsobení. Mějte úplnou kontrolu nad všemi operacemi a navrhněte si personalizaci, která vám nejlépe vyhovuje, nahrajte své oblíbené obrázky pro své recepty.

Bezchybné výsledky a rovnoměrnost pečení

Konvektomaty SkyLine zajišťují rovnoměrné rozložení tepla a konstantní teplotu v troubě díky systému OptiFlow – revoluční cirkulační systém, který zaručuje bezchybné výsledky.

Zrychlete dobu vaření díky super rychlému předehřátí. Neplýtvejte zbytečně vaším časem při čekání na to, až bude vaše trouba připravená.

Můžete přepínat z parního na horkovzdušný režim mnohem rychleji díky speciálnímu systému odtahu vzduchu z komory, který dokáže vyměnit až 90 m3 vzduchu za hodinu.

Více než 15 let zkušeností v přesné regulaci vlhkosti. Nejnovější Lambda sonda poskytuje měření a kontrolu vlhkosti v komoře v reálném čase a bez závislosti na naplnění komory, každou sekundu, 60krát za minutu, 3600krát za hodinu!

Absolutní hygiena a čistota

Všechny modely konvektomatů Electrolux SkyLine jsou vybaveny špičkovým automatickým samočisticím systémem SkyClean.

  • minimálně -15% snížení provozních nákladů na mytí a údržbu. *
  • možnost použití ekologických detergentů na enzymatické bázi, které jsou z 96% biologicky odbouratelné za 28 dní.
  • delší životnost a špičkový výkon zajistíte používáním originálních prostředků Electrolux Professional bez obsahu fosfátů.
  • snadné skladování a manipulace výhradně s detergenty ve formě prášku a tablet.
  • možnost programovatelného naplánování doby zahájení čištění
  • funkce připomínek potřeby čištění v závislosti na počtu proběhlých varných cyklů.
  • společně s komorou se automaticky čistí i parní bojler

** Až -15% provozních nákladů: úspory energie, vody, čisticího prostředku a leštidla vypočtené pomocí funkce SkyClean ve srovnání s ekvivalentním čisticím systémem u řady Electrolux Professional air-o-steam.

SkyDuo: bezproblémová komunikace

SkyDuo – dvě zařízení – jedna DNA. Skyline konvektomaty a SkyChill zchlazovače spolu vzájemně komunikují a sdílejí stejný způsob myšlení a jednoduché intuitivní dotykové rozhraní.

SkyDuo Cook&Chill obrátí vaši kuchyň naruby. Zchlazovač SkyChill pozná, kdy je ten správný okamžik začít s nachlazováním komory. V okamžiku, kde je pokrm dohotoven, je SkyChill již připraven ve správním nastavení tak, aby bylo možné gastronádoby jen přesunout a okamžitě začít zchlazovat/zmrazovat.

Nemáte čas hlídat, kdy je vše zchlazeno? Nevadí! Na konci každého cyklu se SkyChill přepne do režimu lednice (v případě zchlazování) nebo mrazáku (v případě zmrazování).

SkyDuo – bezdrátová komunikace

2)  SkyChill zchlazovač: „OK, za 5 minut budu připraven!

1)  SkyLine konvektomat: „Za chvíli budu mít dovařeno, připrav se na zchlazování