SkyChill – šokové zchlazovače/zmrazovače

Šetřete peníze za potraviny předpřípravou většího množství a prodlužte dobu skladovatelnosti díky šokovým zchlazovačům/zmrazovačům SkyChill

Co byste dělali,  kdybyste měli denně 4 hodiny navíc*? 1200 hodin navíc za rok?

Každý zchlazovací cyklus Vám ušetří 47 minut navíc, zvyšuje produktivitu a zefektivňuje pracovní postupy.

* Výpočet vycházející z desetihodinového pracovního dne se SkyLine ChillS 50/50 kg..

Více jak 30 let zkušeností se systémem Cook&Chill

Předpřipravte si jídlo ve velkém, předem naplánujte aktivity a to vše bez stresu. Zchlazené potraviny lze uchovávat jako čerstvé až 5 dní v chladničce a nebo šokově zmražené až po dobu 1 roku v mrazničce.

Snížit množství odpadu z potravin až o 35%. Vařte, zchlazujte nebo zmrazujte, pak regenerujte pouze požadované množství v daný okamžik.

Kvalita je zaručena, šokový zchlazovač  zachovává základní vlastnosti potravin v souladu s HACCP postupem.

Díky řešení Electrolux Professional Cook&Chill budete provozovat vaši kuchyni efektivněji, produktivněji a bez stresu.

Ekonomika provozu

Ušetřete až 2.000,- € měsíčně díky řešení Cook&Chill

**Výpočet založený na provozních nákladech (voda a energie), podle zkušebního postupu ASTM, oproti hlavním konkurentům na trhu. (údaje platné ke dni 04-2019)

4* ergonomie
ERGOCERT

Zchlazovače SkyChill jsou vůbec prvními stroji ve své kategorii, které obdržely 4-hvězdičkovou certifikaci za ergonomii a design.

Navrženo pro výkon

Dokonalé a rovnoměrné výsledky zchlazování díky revolučnímu high-tech cirkulačnímu systému OptiFlow, který zaručuje rovnoměrné rozložení vzduchu

Dokonalá kontrola

Díky komunikaci OnE connectivity můžete mít kdykoliv a z jakéhokoliv místa na světě dokonalý přehled o využívání a provozu konvektomatů SkyLine a zchlazovačů SkyChill

Usnadněte si každodenní rutinu

Zařízení SkyLine ChillS (zkráceně SkyChill) mají neobyčejně intuitivní a dobře čitelné rozhraní s dotykovým displejem, jehož účelem je usnadnit vám pracovní život.

Manuální režim, režim programů nebo automatický režim, každý režim se přizpůsobí vašim potřebám.

SkyLine šokový zchlazovačmá stejný ovládací panel jako SkyLine konvektomat. Držte všechny činnosti na uzdě a získejte úplnou kontrolu i nad sebemenšími detaily.

Navrhněte si vzhled a uspořádání displeje, který vám nejlépe vyhovuje vašemu týmu. Intuitivní a jednoduché používání, které zvládne každý.

Plná kontrola na dosah ruky pomocí SkyDuo, jedinečného řešení Cook&Chill. Skyline konvektomaty a šokové zchlazovače mezi sebou navzájem bezproblémově komunikují a sdílejí stejný způsob myšlení a jednoduché intuitivní dotykové rozhraní.

Plánujte si den správným způsobem. Na základě umělé inteligence vám algoritmus ARTE 2.0 * poskytuje odpočet v reálném čase, takže víte, kdy každý zchlazovací nebo zmrazovací cyklus řízený sondou skončí a kdy budete moci zchladit další dávku. Již žádné plýtvání časem nebo jídlem, můžete okamžitě zjistit, zda zchlazování nebo zmrazování splňuje normy o bezpečnosti potravin.

Dosud nepřekonaná  rovnoměrnost zchlazování. Revoluční, technologicky vyspělý cirkulační systém OptiFlow zaručuje rovnoměrné rozvádění vzduchu, což přináší dokonalé a rovnoměrné výsledky zchlazování.

Zakuste jednoduchost cyklu Cruise*, který automaticky upravuje cyklus zchlazování podle velikosti pokrmů a zároveň monitoruje celý proces od začátku do konce.

* ARTE 2.0 – patent US7971450B2 a příbuzné skupiny. Cruise Cycle – patent EP1716769B1 a příbuzné skupiny.

Umí víc než jen zchlazovat a zmrazovat

SkyLine ChillS nabízí také 3 automatické funkce: zchlazování, zmrazování nebo teplý proces LiteHot. Začněte výběrem jedné z 10 skupin pokrmů nebo 9 speciálních Plus-cyklů a SkyLine ChillS  nastaví zbytek za vás.

Otestujte 4 speciální LiteHot teplé cykly:

  • Čokoláda: dokonalé rozpuštění a krystalizace, stačí zvolit specifický automatický cyklus.
  • Kynutí a Zpožděné kynutí: zorganizujte si lépe čas a zefektivněte přípravu chleba a pečiva. Pomocí SkyDuo se můžete dokonce spojit s konvektomatem SkyLine, abyste automaticky nastavili předehřívání přesně na teplotu vhodnou k pečení chleba.
  • Rychlé rozmrazování: zaručená kvalita a bezpečnost potravin v souladu se standardy HACCP vám zajistí klidné spaní. SkyLine ChillS nabízí cyklus Rychlého rozmrazování, který za pomoci moderní technologie elektronické regulace teploty a řízení OptiFlow zaručuje, že pokrmy budou úplně rozmrazené a připravené k vaření nebo servírování.

SkyDuo: bezproblémová komunikace

SkyDuo – dvě zařízení – jedna DNA. Skyline konvektomaty a SkyChill zchlazovače spolu vzájemně komunikují a sdílejí stejný způsob myšlení a jednoduché intuitivní dotykové rozhraní.

SkyDuo Cook&Chill obrátí vaši kuchyň naruby. Zchlazovač SkyChill pozná, kdy je ten správný okamžik začít s nachlazováním komory. V okamžiku, kde je pokrm dohotoven, je SkyChill již připraven ve správním nastavení tak, aby bylo možné gastronádoby jen přesunout a okamžitě začít zchlazovat/zmrazovat.

Nemáte čas hlídat, kdy je vše zchlazeno? Nevadí! Na konci každého cyklu se SkyChill přepne do režimu lednice (v případě zchlazování) nebo mrazáku (v případě zmrazování).

SkyDuo – bezdrátová komunikace

2)  SkyChill zchlazovač: „OK, za 5 minut budu připraven!

1)  SkyLine konvektomat: „Za chvíli budu mít dovařeno, připrav se na zchlazování