MIBRASA® – série HOT

Pece na dřevěné uhlí s vyhřívanými zásuvkami

CHARCOAL OVEN with heated holding drawers

seznamte se s výhodami pecí na dřevěné uhlí

Mibrasa® pece na dřevěné uhlí – uzavřené grilovací pece navržené, vyvinuté a vyrobené ve španělských dílnách. Mibrasa grily, vyrobené z nejkvalitnější oceli a za použití špičkových technických technik, jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky profesionálů v celém segmentu gastronomie.

Technické specifikace umožňují uživateli přesně řídit proudění vzduchu grilem (air-flow systém), regulovat intenzitu žhavých uhlíků a v důsledku toho snížit množství potřebného dřevěného uhlí. S grily a pecemi Mibrasa® můžete připravovat všechny druhy potravin, přičemž zachováte jejich přirozené chutě a zároveň získáte jedinečnou vůni a zabarvení. V nabídce je široká škála vysoce kvalitních produktů a příslušenství, které vám umožní přizpůsobit si pece Mibrasa®  vašim potřebám.

Převezměte plnou kontrolu nad využitím zbytkového tepla z pece Mibrasa®, aby se Vaše pokrmy vždy udržovaly či dopékali při té správné teplotě. K tomu využijte potenciál tří zásuvek s rozdílnou teplotou. Schopnosti pecí na dřevěné uhlí v kombinaci s vyhřívanými zásuvkami dělá z MIBRASA® HOT nejkomplexnější pec na dřevěné uhlí pro každého kuchaře.


MIBRASA® – série HOT

modelová řada

HMB HOT

Pec se třemi vyhřívanými zásuvkami

HMB HOT SB

pec na dřevěné uhlí se třemi vyhřívanými zásuvkami a vyhřívanou horní plotnou

HMB HOT AC

pec na dřevěné uhlí se třemi vyhřívanými zásuvkami a vyhřívanou horní komorou

MIBRASA®

CHARCOAL OVEN

PECE NA DŘEVĚNÉ UHLÍ

barevné provedení dvířek

Mibrasa - žlutá dvířka
Mibrasa - modrá dvířka
Mibrasa - červená dvířka
Mibrasa - černá dvířka